0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк обслуговує понад 700 тисяч соціальних рахунків


У рамках реалізації програми банківського соціального обслуговування, на сьогоднішній день Приватбанк обслуговує понад 700 тисяч рахунків одержувачів пенсії і соціальних виплат. Як повідомив заступник голови правління Приватбанку Юрій Кандауров, зокрема, свою пенсію в Приватбанкові одержують близько 400 тис. громадян України, що мають карткові і поточні пенсійні рахунки. За словами Юрія Кандаурова, спеціалізована банківська програма розвитку даної сфери послуг передбачає найбільш пільгові умови обслуговування клієнтів. Серед яких безкоштовне відкриття й обслуговування пенсійних рахунків, вигідні умови розміщення коштів по залишках на рахунках і депозитному внеску Пенсія плюс, розіграші коштовних призів для пенсіонерів. Крім того, сьогодні більш 220 тис. власників пенсійних платіжних карт Приватбанку мають можливість одержувати торгові знижки в розмірі від 5 до 15% у більш ніж 900 підприємств торгово-сервісної мережі України, що працюють у рамках дисконтної програми Приватбанку.

Також Юрій Кандауров повідомив, що крім пенсійної, банк активно розвиває й інші соціальні програми - виплати посібників по безробіттю і непрацездатності, субсидій малозабезпеченим родинам, державної матеріальної допомоги. На сьогоднішній день більш 300 тис. одержувачів цих видів соціальних виплат одержують допомогу через рахунки, відкриті в Приватбанкові. Всі операції по обслуговуванню даної категорії клієнтів - від відкриття рахунка до виплати коштів, здійснюються банком безкоштовно. При цьому, власники соціальних рахунків Приватбанку мають можливість робити оплату з них комунальних послуг і інших платежів.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банк обслуговує понад 3,3 млн. рахунків фізичних осіб. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 374 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 588 банкоматів, 12 475 POS -терміналів і 1 658 пунктів видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua