515
ГПУ вимагає від Табачника погасити борги
— Казна та Політика
Генеральна прокуратура внесла припис Міністерству освіти і науки, молоді та спорту з вимогою погасити підлеглими міністерству підприємствами заборгованість із зарплат та внесків до Пенсійного фонду на загальну суму 5,1 млн. грн. Про це повідомили у відділі зв'язків із засобами масової інформації ГПУ.
Перевіркою встановлено, що міністерство не забезпечило належного контролю за своєчасністю виплати заробітної плати та сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування на підприємствах, які належать до сфери його управління.
"Дієвий вплив на керівників підприємств-боржників відсутній. Робота тимчасової комісії міністерства з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат не ведеться", - йдеться в повідомленні Генпрокуратури.
Як наслідок, підкреслюють в ГПУ, на час перевірки працівникам суб'єктів господарювання, які перебувають у сфері управління міністерства, не виплачено 1,5 млн. грн. заробітної плати, до ПФ не перераховано 3,6 млн. грн. страхових внесків.
Зараз припис Генпрокуратури перебуває на розгляді в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною