Електронні залізничні квитки подорожчають


Електронні залізничні квитки подорожчають

При покупці електронних залізничних квитків з пасажирів будуть додатково брати від 5 до 10 гривень. Ця сума стала комісією за надання послуги: зокрема, роздруківку квитка на принтері. Не беруть комісію при викупі замовленого через інтернет квитка тільки в касах київського центрального з/д вокзалу.

Таким чином, покупка електронного квитка в інтернеті через систему "е-квиток" обійдеться на 25-30 гривень дорожче, ніж звичайного: до ціни, як і раніше, додається 20 гривень за послугу інтернет-бронювання, а тепер ще й комісія. Цікаво, що у всіх країнах електронний квиток обходиться дешевше, ніж звичайний.

Оплата бронювання здійснюєтьсяя за допомогою електронної картки: або Національної системи масових електронних платежів, або карткою VISA, MasterCard, VISA Elektron, Maestro. Після оплати клієнту присвоюють унікальний цифровий код, за яким він вирушає до каси і викуповує квиток. Це повністю перекреслює суть електронних квитків, за якими не стоять у черзі.

Щоправда, зараз в якості експерименту вже можна роздруковувати електронні квитки самостійно і пред'являти їх вже провіднику під час посадки у вагон. Проте діє ця система лише у вагонах з 3-го по 7-й у поїздах № 165-166 "Дніпропетровськ-Київ". Справа в тому, що в такому разі у провідників повинні бути сканери, щоб зчитувати код з вашої роздруківки.

Експеримент буде розширюватися й на інші поїзди, проте коли - питання поки невирішене, пояснили в прес-службі "Укрзалізниці".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua