0 800 307 555
0 800 307 555

Кременчугський НПЗ почав випуск бензину стандарту Євро-4


Кременчугський НПЗ почав випуск бензину стандарту Євро-4

Кременчугський нафтопереробний завод (ПАО "Укртатнафта", Полтавська обл.) розпочав виробництво бензину, який відповідає вимогам Євро-4, повідомляється у прес-релізі компанії.

Підприємство налагодило випуск палива такої якості завдяки проведеній модернізації однієї з установок каталітичного риформінгу виробництва №2 під процес каталітичного гідрообезсірення бензинів, яка в кінці грудня вийшла на режим після пуско-налагоджувальних робіт.

"Зміну технологічного призначення секції 200 установок ЛК-6У було проведено в рамках першого етапу модернізації виробництва ПАО Укртатнафта", - говориться у прес-релізі.

Потужність переробки сировини установки після реконструкції складає 610 тис. тонн/рік.

Проект виконаний на базі технології ліцензіара процесу - фірми Axens (Франція) - зі заміною каталізаторної системи.

Як повідомлялося, на Кременчуцькому НПЗ проходить масштабна програма модернізації, мета якої - перехід на випуск дизпалива і бензину, які відповідають стандартам Євро-4 і Євро-5; збільшення глибини переробки нафтової сировини; ефективне використання наявної виробничої бази; підвищення рівня промислової безпеки.

Кременчугський НПЗ в січні-жовтні 2010 року збільшив виробництво бензинів на 13,6% в порівнянні з 10 місяцями 2009 року - до 878,9 тис. тонн, дизпаливо - на 38,2%, до 1 млн 21,0 тис. тонн. В даний час завод здатний переробляти близько 12 млн тонн нафтової сировини на рік.

Кременчугський НПЗ експлуатує ПАО "Укртатнафта", менеджмент якого з жовтня 2007 року контролюють акціонери Приватбанку (Дніпропетровськ). Проектна потужність заводу із переробки сировини - 18,62 млн тонн на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua