0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк знизив тарифи за надання банківських гарантій у гривні


З початку 2003 року Приватбанк знизив тарифи за надання банківських гарантій у гривні для резидентів України. Як повідомили представники банку, надання банківської гарантії дозволяє клієнтам Банку використовувати власні кошти в обігу на час відстрочки платежу до 12 місяців. В даний час, Приватбанк надає гарантії виконання контракту, повернення кредиту, забезпечення повернення платежів, тендерних, авансових гарантій на самих вигідних умовах. Зокрема, по гарантіях з повним фінансовим покриттям тариф складає 0,2% від суми гарантії, по гарантіях, забезпеченим майном (майновим правами) - від 4 до 6%, по незабезпечених гарантіях - 6% річних.

Довідка:
Приватбанк є одним з найбільших банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 374 філій і відділень по всій території країни. На сьогоднішній день банк обслуговує більш 180 тисяч корпоративних клієнтів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування