508
Більшості українців не подобається економічна ситуація в країні
— Казна та Політика
Більшість українців вважають економічну ситуацію у країні поганою, свідчать дані опитування, проведеного Центром соціальних досліджень "Софія".
При цьому 37,2% опитаних вважають економічну ситуацію поганою, а 38,9% вважають швидше поганою, ніж хорошою. У тому, що економічна ситуація в країні швидше хороша, ніж погана, упевнені 16% опитаних, 2,7% назвали її хорошою. Важко відповісти - 5,2%.
Говорячи про політичну ситуацію в Україні, 46,3% оцінили її як напружену, гострою й конфліктною її назвали 26,7% осіб, вибухонебезпечною - 12,1%, спокійною і благополучною - 8,9% опитаних, а 6% важко з відповіддю.
Опитування було проведено з 16 по 22 грудня. Всього було опитано 2023 людини. Статистична погрішність не перевищує 2,2%.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Військовим після полону щомісяця виплачуватимуть 50 тис. грн: президент підписав закон
З початку року уряд залучив 394 млрд грн від розміщення ОВДП
Угода про надра: коли гроші підуть в українські родовища
Захист енергетики та проходження опалювального сезону: внесок США
Нові правила вʼїзду до ЄС з 12 жовтня: як вплинуть на черги на кордоні
Україна готує запуск міжнародної комісії з виплати компенсацій за збитки від війни