0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк відкрив відділення в Чернівцях


На сьогоднішній день у Вінницькій області працює 30 відділень Приватбанку, що надають повний комплекс послуг корпоративним і індивідуальним клієнтам регіону. Як повідомили представники Вінницької філії банку, наприкінці грудня було відкрите нове відділення Приватбанку в смт. Чернівці, одним із пріоритетних напрямків роботи якого стане обслуговування бюджетних організацій, приватних осіб і кредитування сільськогосподарських підприємств району. За словами банкірів, пропонований банком комплекс найсучасніших послуг дозволить новому відділенню вже на початку 2003 року зайняти лідируючі позиції на ринку банківських послуг у Чернівецькому районі Вінницької області.

Довідка:
Вінницька філія Приватбанку входить у четвірку найбільших банківських установ регіону. Станом на 18.12.2002р., у Вінницькій області працює 30 відділень Приватбанку, з яких 3 у Вінниці і 27 у районних центрах області.

Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 374 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 572 банкомата, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua