Верховна Рада заборгувала мільйон за опалення


Верховна Рада заборгувала мільйон за опалення

Голова Комітету Верховної Ради з питань регламенту Володимир Макеєнко пояснює відсутність тепла у Верховній Раді заборгованістю парламенту перед енергопостачальною компанією "Газ України". Про це він заявив в інтерв'ю журналістам.

За словами В.Макеєнка, понад 2 млн киян відключили опалення, і депутати нічим не кращі від них.

Він зазначив, що поки не узгоджено питання про виділення коштів Управлінню справами на оплату опалення. "Верховна Рада, здається, заборгувала близько 1 млн. грн. Верховна Рада такий же суб'єкт господарської діяльності, як і всі інші структури. Платити треба, і нехай наступного разу краще складають кошторис Верховної Ради", - сказав В.Макеєнко.

Як повідомлялося, кілька великих масивів столиці, в яких мешкають близько 2 млн осіб, залишились без опалення.

Відключення тепла пов'язане зі зниженням тиску газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Обмеження газопостачання зумовлено заборгованістю "Київенерго" за спожитий газ.

Сьогодні народні депутати також скаржилися на холод у сесійній залі.

Коли головуючий на засіданні ВР Адам Мартинюк запропонував працювати без перерви, щоб раніше завершити пленарне засідання, хтось із залу вигукнув: "Давайте, бо дуже холодно в залі". У відповідь А.Мартинюк зазначив, що йому теж холодно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua