Кравчук: Янукович поставив права українців вище економічних інтересів держави


Кравчук: Янукович поставив права українців вище економічних інтересів держави

Перший президент незалежної України Леонід Кравчук (1991-1994 рр.) вважає вето Податкового кодексу відповідальним рішенням чинного глави держави Віктора Януковича.

"Я думаю, президент Янукович вчинив дуже відповідально і правильно, поставивши права людей вище економічного інтересу держави. Це дуже відповідальне рішення. Це рішення справжнього глави держави, який дбає і про країну, і про її громадян", - сказав Л.Кравчук, назвавши таке рішення перемогою В.Януковича.

На його думку, другому і третьому президенту України Леоніду Кучмі та Віктору Ющенку не вистачило політичної волі прийняти Податковий кодекс.

У той же час Л.Кравчук розкритикував пропозиції віце-прем'єра Сергія Тігіпка стосовно Податкового кодексу, оскільки вони були розроблені, "виходячи з ідеальних європейських умов". "Не було враховано те, що мільйони людей, громадян України, подорожуючи з "кравчучками", заробили гроші і самі зайнялися своїм працевлаштуванням, не перекидаючи свої проблеми на бюджет країни", - додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua