Точка зору: З Податкового кодексу не будуть вилучені критичні пункти


Точка зору: З Податкового кодексу не будуть вилучені критичні пункти

Вето, накладене президентом Віктором Януковичем на Податковий кодекс, є лише частковою перемогою протестуючих підприємців. Таку думку висловила керівник бюро німецького фонду імені Фрідріха Науманна в Києві Гайке Дьорренбехер, пише Deutsche Welle.

Експерт відзначає, що наслідки президентського вето зараз важко передбачити. "Поки мова йде лише про опрацювання частин кодексу, і все розгортається за відомою українською манерою вирішення проблеми "протягом двох днів". Я все ж сумніваюся в тому, що критичні пункти будуть усунені з Податкового кодексу", - говорить експерт.

Вето Президента, на думку Г.Дьорренбехер, було зумовлено двома причинами. З одного боку - намірами обурених підприємців долучитися до політичної опозиції. Разом з тим своїм рішенням В.Янукович може "додати собі балів популярності у населення".

Майбутній розвиток подій навколо податкової реформи буде залежати в першу чергу від того, хто займеться вирішенням проблемних моментів, а також від того, як буде проходити відповідна робота, каже Г.Дьорренбехер. Але вже зараз українське керівництво має зробити для себе висновок, важливий для прийняття інших ґрунтовних реформ, зокрема пенсійної реформи, реформ житлово-комунального сектора та трудового законодавства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua