0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк реалізував зарплатний проект на Азовському судноремонтному заводі


Маріупольська філія Приватбанку реалізувала спільний зарплатний проект з одним з найбільших підприємств регіону - Азовським судноремонтним заводом. Як повідомили прес-службі банку в Маріупольській філії Приватбанку, на сьогоднішній день для працівників заводу уже випущено 1 685 зарплатних карт Visa Electron.

У рамках зарплатного проекту на прохідний підприємства на Приморському бульварі встановлений банкомат, що обслуговує не тільки працівників заводу, але і всіх жителів міста, тому що розташований у зоні відпочинку, де цілодобово працює велика кількість кафе, ресторанів і готель.

Для зручності працівників судноремонтного заводу, з найбільш великими торговими точками району, що прилягає до заводу, Приватбанком укладаються договори еквайрингу. Також у рамках проекту планується випуск карт для пенсіонерів, що працюють на підприємстві.

Довідка:
Азовський судноремонтний завод був заснований у 1886 році і є другим по величині в Україні після Ільїчівського СРЗ. Приватбанк є одним з найбільших банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 374 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережу обслуговування пластикових карт: 564 банкомати, 12 475 POS-терміналів і 1658 пункти видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua