Точка зору: Президент не ветує Податковий кодекс


Точка зору: Президент не ветує Податковий кодекс

Новий податковий кодекс не буде ветований президентом України Віктором Януковичем, вважає політолог Володимир Фесенко.

"Президент Віктор Янукович не ветує Податковий кодекс, прийнятий Верховною Радою. Він не відправить цей документ на доопрацювання в парламент, оскільки на його основі вже готується бюджет наступного року", - заявив експерт.

Він прогнозує, що в документ внесуть фрагментарні поправки щодо єдиного податку та спрощеного оподаткування.

"Парламент швидко проголосує ці зміни, і документ набере чинності. Інший варіант: президент підписує Податковий кодекс, а уряд на наступному тижні подає до Верховної Ради свої поправки, і депутати оперативно голосують. Повного вето я не прогнозую", - уточнив політолог.

На його думку, частина підприємців, які мітингують на Майдані Незалежності в Києві, можуть бути задоволені цими правками.

"Але не всі. Майдан частково може роз'їхатися, але значна частина мітингувальників готова залишитися. Розкол підприємницького руху вигідний владі. Для влади головне, щоб інтенсивність руху протесту пішла на спад", - додав політолог.

Нагадаємо, що Янукович і прем'єр-міністр Микола Азаров 27 листопада прибули на Майдан Незалежності , де провели зустріч з підприємцями, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

На Майдані Янукович заявив, що швидше за все поверне Податковий кодекс до Верховної Ради зі своїми зауваженнями, після того як спільно будуть обговорені поправки.

Після цього підприємці провели одну зустріч з представниками уряду, однак від подальших обговорень відмовилися і зажадали беззастережно накласти на кодекс вето.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua