Янукович розповів, що буде з Податковим кодексом


Янукович розповів, що буде з Податковим кодексом

Президент України Віктор Янукович заявляє, що ймовірність ветування Податкового кодексу є великою. Про це глава держави заявив під час зустрічі з підприємцями - учасниками акції протесту, яка проходить на Майдані Незалежності у Києві.

"Ймовірність прийняття вето - велика. Але ми про це зможемо сказати після того, як разом з вами розглянемо питання Податкового кодексу", - наголосив Президент.

Як сказав В.Янукович, йому зрозуміла позиція підприємців, які виступають проти Податкового кодексу.

"Треба, щоб ми з вами разом подивилися в цілому на цю проблему. Я приїхав із прем’єр-міністром. Я його взяв із собою, щоб ми сьогодні домовилися. Поки мої експерти будуть працювати - цей Податковий кодекс тільки учора поступив в Адміністрацію - щоб ви разом із прем’єр-міністром сіли разом з фахівцями, вашими представниками і подивилися на весь кодекс. Мої експерти попрацюють сьогодні, завтра, післязавтра, поки не закінчать цю роботу", - зазначив В.Янукович, уточнивши, що до понеділка він матиме з цього питання проміжний результат.

У зв’язку з цим Президент запропонував, щоб у понеділок представники підприємців, а також фахівці Кабінету міністрів, зокрема, автори Податкового кодексу, разом із фахівцями Адміністрації Президента сіли за стіл переговорів з метою доопрацювання кодексу і пошуку спільного рішення для його редагування.

"Перегорнемо все для того, щоб дійти до кожної букви, коми, кожної крапки і так далі", - наголосив він і запропонував завершити цю роботу до четверга, адже у вівторок-середу він перебуватиме у закордонному відрядженні - в Астані (в Астані 1-2 грудня відбудеться саміт ОБСЄ – ред.).

"Але, сто відсотків, у четвер я готовий вас вислухати: про що ви домовилися, які є розбіжності і що, на ваш погляд, необхідно зробити. Ви почули мене?", - запитав В.Янукович.

Він наголосив, що виступає "проти того, щоб кодексом підсилювати адміністративний тиск податкової адміністрації на бізнес". "Категорично проти! Якщо там буде будь-яке підсилення, ми його будемо прибирати. Якщо необхідно буде накласти вето - воно буде накладено", - наголосив Президент і запевнив, що "зробить так, як це потрібно буде державі". "Я це зроблю так, як краще для держави, для економіки і для бізнесу, але не для податкової", - сказав В.Янукович.

При цьому Президент висловив думку про те, що дискусія навколо Податкового кодексу не повинна відбуватися у форматі політичної гри, а мати за мету лише конструктивний діалог з метою врахування соціально-економічних інтересів громадян.

"Грайтеся (у політику – ред.) без мене. Шукайте собі іншого партнера. Я готовий з вами працювати щодо Податкового кодексу разом і завершити його з головою і розумом", - заявив В.Янукович.

Звертаючись до присутнього на зустрічі прем`єр-міністра Миколи Азарова, він зауважив, що це саме уряд підготував та ініціював чинну редакцію Податкового кодексу, яка викликала такий резонанс і протести. "Азаров, працюйте! Ось вам громадськість - проводьте громадські обговорення, працюйте", - заявив В.Янукович.

На це зауваження прем’єр відповів: "Усе, що потрібно змінити, ми змінимо".

В.Янукович запевнив підприємців, що відстоюватиме у Верховній Раді ухвалення Податкового кодексу у тій редакції, яка буде опрацьована з урахуванням вимог підприємців і позиції глави держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua