Підприємці заявляють, що не зустрічалися з Ярошенком


Підприємці заявляють, що не зустрічалися з Ярошенком

Представники підприємців не зустрічалися з міністром фінансів України Федором Ярошенком. Про це заявив прес-секретар штабу порятунку українського підприємництва Святослав Швецов.

"Чотири людини вирішили не йти, вони подзвонили іншим чотирьом і сказали про свої наміри. Оскільки не було відповідно кворуму, то було вирішено не йти на зустріч до Мінфіну... Ті представники мітингувальників, які вирішили не йти на зустріч, аргументували свою позицію тим, що Мінфін вже свою функцію виконав, тобто підготував Податковий кодекс. І з представниками відомства нема про що спілкуватися", - повідомив С.Швецов.

Нагадаємо, Ф.Ярошенко за підсумками зустрічі з підприємцями заявив, що на зустрічі питання ветування Податкового кодексу не обговорювалося.

"Ми не розглядали умови ветування Податкового кодексу. Зате розробляли модель проробок і пропозицій з приводу внесення змін до Податкового кодексу. Проблема не в самому Податковому кодексі, а в деяких його положеннях, які потрібно вдосконалювати. Підприємці розібралися з положеннями Податкового кодексу та вносять конкретні пропозиції щодо вдосконалення", - зазначив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua