0 800 307 555
0 800 307 555

Ахметов збирається викупити 100% київського ЦУМу


Ахметов збирається викупити 100% київського ЦУМу

Компанія "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), яка належить бізнесмену Ринату Ахметову, має намір викупити 100% акцій Київського ЦУМу і зробити з нього сучасний торговий центр. Про це розповів генеральний директор СКМ Олег Попов.

"Спочатку ми вели переговори з Валерієм Мазуром (співвласник ЦУМу, - ред.) про партнерство, але врешті-решт домовилися про те, що викупимо 100% акцій", - сказав Попов.

Раніше повідомлялося, що у власності СКМ вже перебувають близько 23% акцій ЦУМу.

Попов повідомив, що СКМ вже подала до Антимонопольного комітету України (АМКУ) документи на концентрацію і в даний момент чекає рішення відомства з цього приводу.

"Це дуже цікава інвестиція для нашого напрямку нерухомості, і фахівці працюють над визначенням майбутнього формату ЦУМу. Можу сказати однозначно, що це торговий центр", - розповів гендиректор СКМ.

За його словами, реконструкція, яка торкнеться насамперед внутрішнього простору ЦУМу: "Прикро: заходиш в Центральний універмаг столиці, а там привіт з минулого".

Як раніше писали ЗМІ, найвідоміший універмаг країни - Київський центральний універмаг ЦУМ - перейшов у власність структур, підконтрольних Ринату Ахметову.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua