Путін за створення економічного альянсу Європи та Росії


Путін за створення економічного альянсу Європи та Росії

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін у статті для німецької газети Sueddeutsche Zeitung висунув ідею створення європейського економічного альянсу, повідомляє k2kapital.

Як вважає прем'єр, криза продемонструвала, що економіки ЄС і Росії - вразливі. Росія продовжує залишатися залежною від сировинного ринку. А для Європи характерна деіндустріалізація економіки, яка призводить до втрати позицій ЄС на ринку, в тому числі і на ринку високотехнологічних товарів.

Як перший крок до створення альянсу, вважає Путін, ЄС треба якомога швидше зняти всі питання щодо вступу Росії до Світової організації торгівлі.

Прем'єр у статті відзначає, що необхідно використовувати плюси обох економічних систем - Росії і ЄС. Зокрема, РФ може запропонувати Європі ресурси, інвестиційний капітал, нові технології. Росія ж має намір модернізувати свою економіку, в тому числі і за рахунок європейських технологій.

Для того, щоб підвищити конкурентоспроможність спільної Європи, Путін запропонував ЄС подумати над уніфікацією митних тарифів та технічного регулювання.

Путін торкнувся також проблеми скасування візового режиму між ЄС і Росією. Глава уряду вважає, що таке скасування буде не завершенням, а початком інтеграції Росії і ЄС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua