ФДМ буде ініціювати зміну наглядової ради "Луганськтепловоза"


ФДМ буде ініціювати зміну наглядової ради "Луганськтепловоза"

Фонд держмайна (ФДМ) України має намір на зборах акціонерів холдингової компанії "Луганськтепловоз", які заплановано на 26 листопада, ініціювати зміну складу наглядової ради, повідомив журналістам голова ФДМ Олександр Рябченко у понеділок.

В той же час він зазначив, що не бачить причин для звільнення голови правління холдингу, "але це рішення має приймати уряд".

При цьому Рябченко нагадав, що в даний час 76% акцій "Луганськтепловоза" знаходиться у власності держави.

Як повідомлялося, до порядку денного зборів майбутнього акціонерів внесені питання заміни правління одноосібним виконавським органом - генеральний директор, а також про відкликання/обрання наглядової ради і ревізійної комісії, про розподіл прибутку (або порядку погашення збитків) за 2007-2009 рр., затвердження нормативів розподілу прибутку за 2010 рік, а також питання реорганізації суспільства відповідно до нового законодавства.

НР компанії складається із шести членів (плюс голова НР), у тому числі трьох представників російського "Трансмашхолдинга" (ТМХ), а також глави українського представництва ТМХ Олега Волошинського.

Очолює наглядову раду ХК "Луганськтепловоза" генеральний директор ТОВ "Український промислово-транспортний союз" (Київ) Олександр Сарбаш.

Як повідомлялось, що входить до складу найбільшого російського виробника залізничного рухливого складу - "Трансмашхолдинг" - УК "Брянський машзавод" виграла відкритий конкурс із продажу 76% держакцій "Луганськтепловоза" 15 червня, запропонувавши за пакет 410 млн грн. при стартовій ціні 400 млн грн.

Разом із тим кошти за пакет так і не були перераховані покупцем, що спричинило судове рішення про розірвання договору купівлі-продажу пакету, яке в даний час оскаржує БМЗ.

"Лугансктепловоз" випускає магістральні і маневрові тепловози, дизель- і електропоїзди, трамваї, поворотні круги, запчастини для залізничного транспорту.

Основні замовники - "Укрзалізниця" і Російські залізниці.

У січні-вересні компанія зменшила чистий збиток майже в шість разів в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року - до 20,9 млн грн., збільшивши чистий дохід від реалізації продукції на 33,7% - до 541,54 млн грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua