ДПАУ: Податковий кодекс прийнятий із врахуванням позиції МВФ


ДПАУ: Податковий кодекс прийнятий із врахуванням позиції МВФ

Податковий кодекс прийнятий парламентом України із врахуванням позиції Міжнародного валютного фонду (МВФ), повідомив голова Державної податкової адміністрації України (ДПАУ) Олександр Папаіка.

"Відбулась важлива історична подія - прийняття Податкового кодексу (минулого тижня). Він затверджений із врахуванням всіх поправок, прогнозного бачення рекомендацій МВФ, досвіду світової спільноти", - наводяться слова Папаіки у прес-релізі ДПАУ.

За прес-релізом, 22 листопада 2010 року відбулася завершальна зустріч глави податкової з експертами МВФ на чолі з керівником місії - старшим економістом податково-бюджетного департаменту МВФ Пітером Баррандом.

"Податкова конституція країни вже є. Тепер ми поступово інтегруватимемось у світову економічну спільноту, аби була взаємна довіра, вільна торгівля та інтернаціональні підходи до вирішення соціальних питань", - підкреслив Папаіка.

За його словами, ДПАУ прийматиме всі заходи для забезпечення економічної безпеки країни, виведення економіки з тіні і виконання бюджету.

У прес-релізі також наголошується, що представники МВФ підготували рекомендації із реформування роботи органів податкової служби протягом п'яти років.

Експерти МВФ, згідно із прес-релізом, вже відзначили позитивні результати роботи ДПАУ із запровадження системи представлення звітності в електронному вигляді і переходу до автоматичного відшкодування податку на додану вартість.

"Ці рекомендації допоможуть створити сприятливий інвестиційних клімат в країні і досягти позитивних результатів в детінізації економіки", - говориться у прес-релізі. При цьому суть рекомендацій не розкривається.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua