Глава Держфінпослуг Волга визнає порушення співробітниками комісії законодавства про звернення громадян


Глава Держфінпослуг Волга визнає порушення співробітниками комісії законодавства про звернення громадян

Голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василь Волга визнає порушення співробітниками комісії законодавства про звернення громадян.

Про це він повідомив на прес-конференції.

"Я буду зустрічатися з генеральним прокурором. Перевіряючим була допущена помилка. Я погоджуюся, що в роботі Держфінпослуг було порушено законодавство про звернення громадян, Але всі, хто винні у фактах, які оприлюднила прокуратура, вже звільнені з роботи. Їм винесено догани, і вони звільнені у зв'язку з порушенням законодавства щодо звернення громадян", - сказав він.

За словами Волги, у виявлених Генпрокуратурою порушеннях є неточність.

"Записи Генпрокуратури про те, що безпідставно директором департаменту було прийнято рішення про вилучення з держреєстру 97 підрозділів Української пожежно-страхової компанії не відповідають дійсності", - сказав він.

Глава Держфінпослуг не надав інформацію про дану особу.

Як повідомляло агентство, Генпрокуратура виявила порушення у веденні Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг державного реєстру фінансових установ за жовтень-листопад.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua