Азаров поважає мітингувальників, однак рішення буде прийнято для більшості


Азаров поважає мітингувальників, однак рішення буде прийнято для більшості

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації та іншим профільним міністерствам і відомствам терміново розпочати розробку документів, які необхідно затвердити після введення в дію Податкового кодексу.

"Я прошу Міністерство фінансів, Державну податкову адміністрацію та інші міністерства і відомства, яких це стосується, терміново приступити до розробки документів, які мають бути затверджені після введення в дію Податкового кодексу", - сказав він сьогодні на засіданні Кабміну. При цьому він відзначив підтримку більшістю у Верховній Раді податкової реформи.

"Всіх прошу підготуватися до вивчення основних положень цього системного закону і їх роз'яснення платникам податків. Ми повинні робити все так, щоб введення в дію нових норм пройшло з мінімальними ускладненнями", - зазначив прем'єр. Азаров додав, що також необхідно ретельно аналізувати практику впровадження податкової реформи і терміново реагувати при виявленні неточностей.

"Податковий кодекс зачіпає інтереси мільйонів наших громадян. У нас вільна демократична країна, тому ті, хто побачив в кодексі мінуси, вийшли на вулицю і заявили про свою незгоду. Уряд з повагою відноситься до всіх громадян, до всіх законних інтересів, але підкреслює, що рішення ми приймаємо на користь переважної більшості нашого суспільства", - підкреслив глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua