СБ готовий підтримати реформування ПФ


СБ готовий підтримати реформування ПФ

Світовий банк готовий підтримати реформування Пенсійного фонду України.

Про це говориться у повідомленні ПФ із посиланням на підсумки зустрічі керівництва фонду із фахівцями МБ на чолі з координатором програм по Україні, Білорусі і Молдові Пабло Саавердра.

"Представники Світового банку повідомили про готовність (МБ) підтримати Пенсійний фонд України у здійсненні необхідних реформ", - наголошується у повідомленні.

Сторони обговорили питання участі МБ у проведенні пенсійної реформи в Україні, зокрема в програмі запровадження єдиного соціального внеску і накопичувального фонду як другого рівня пенсійної системи.

Під час зустрічі також обговорювалися доходи і витрати ПФ в 2010 році і бюджетні трансферти для підтримки фонду.

Спеціалісти ПФ повідомили про своє бачення реформ, проведення яких необхідне в короткостроковій і середньостроковій перспективі для забезпечення стабільності роботи фонду.

Як повідомляло агентство, на початку листопада експерти місії Міжнародного валютного фонду і представники Федерації профспілок України, Конфедерації незалежних профспілок і Всеукраїнського об'єднання солідарності трудящих обговорили реформування української пенсійної системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua