Гейтнер: КНР не уникне тиску ринку на курс юаня


Гейтнер: КНР не уникне тиску ринку на курс юаня

КНР не може продовжувати чинити опір тиску ринку, який штовхає вгору курс національної валюти країни - юаня, без того, щоб зіткнутися з прискоренням інфляції і підвищенням вартості активів.

Відповідну позицію висловив сьогодні міністр фінансів США Тімоті Гейтнер. За його словами, тиск ринку на курс національної валюти нікуди не подінеться: "У підсумку все скінчиться прискоренням інфляції або підвищенням вартості активів, що погано позначиться на економіці КНР", - цитує американський телеканал CNBC слова глави економічного відомства.

Тиск ринку на курс національної валюти КНР не ослабне, тому що відображає впевненість у значному зростанні китайської економіки і продуктивності, пояснив Гейтнер. У той же час, як відзначив міністр, у переговорах з КНР щодо реформування курсу юаня намітився прогрес. Більше того, офіційний Пекін розуміє важливість даного реформування і продовжить намічені в даному питанні ініціативи.

Нагадаємо, 19 червня Народний банк Китаю оголосив про повернення до реформи курсової політики, призупиненої в середині 2008 року на тлі світової фінансової кризи. ЦБ Китаю заявив, що зробить обмінний курс національної валюти більш гнучким, що може означати поступову ревальвацію юаня - саме цього від Пекіна довго домагається Вашингтон.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua