Європейські захисники тварин мають намір добиватися закриття Київського зоопарку


Європейські захисники тварин мають намір добиватися закриття Київського зоопарку

Європейські захисники тварин планують найближчим часом звернутися до Європейської асоціації зоопарків та акваріумів (EAZA) з рекомендаціями закрити Київський зоологічний парк.

"Я буду рекомендувати керівництву EAZA закрити Київський зоопарк ... Ми (європейські захисники тварин - ред.) сприймаємо цей зоопарк як в'язницю для невинних тварин і вважаємо, що краще його закрити. Такі умови не відповідають європейським стандартам", - сказав президент товариства захисту тварин Великобританії Джон Руейн Naturewatch Foundation.

Він звернув увагу на те, що влада української столиці практично не займається питаннями утримання вихованців зоопарку, а також не має наміру вирішувати проблему бездомних тварин гуманним чином.

"Вчора ми зустрічалися з паном Голубченком (заступник голови Київської міськдержадміністрації Анатолій Голубченко - ред.) та представниками менеджменту, які займаються питаннями бездомних тварин. Ми звернули увагу, що органи влади або нічого не розуміють, або не хочуть вирішувати проблему", - поділився враженнями Д. Руейн.

Він також поінформував, що в середу ввечері отримав відеозаписи з різних регіонів України, в основному зі східних, з фіксацією фактів отруєння бездомних і домашніх тварин.

"Після повернення до Англії ми створимо сайт, на якому будемо показувати це жахливе відео", - розповів про свої плани президент товариства захисту тварин Великобританії.

Він також підкреслив, що випадками з незаконним знищенням тварин, зокрема, шляхом отруєння невідомою отрутою, в країні повинні займатися "на найвищому рівні".

У свою чергу, президент товариства захисту тварин Австрії Крістіан Янач Tierhilfwerk висловив жаль, що за 14 років його роботи в боротьбі за права тварин в Україні досягнень мало. "Ми домоглися лише закриття шкуродерні в Пирогові (Київська обл.) І появи там притулку для бездомних тварин ще при мері Олександрі Омельченку", - констатував він, додавши, що надалі керівництво столиці лише "давало обіцянки, але результат нульовий".

Президент Міжнародного товариства захисту тварин "SOS" Тамара Тарнавська прогнозує, що напередодні Євро-2012 ситуація з безжальним знищенням безпритульних тварин буде тільки погіршуватися. "Чим ближче до Євро-2012, тим більше буде нарощуватися проблема в цьому відношенні", - сказала вона.

При цьому, за словами Т.Тарнавської, чиновникам вигідна наявність бездомних тварин, оскільки поки вони є - існують і спеціальні служби та підприємства, які повинні займатися гуманним законним рішенням утримання таких тварин. "Виділяються досить великі кошти (для вирішення проблеми бездомних тварин - ред.), але вони йдуть на зарплати цим працівникам", - зазначила президент Міжнародного товариства захисту тварин "SOS".

Під час прес-конференції журналістам були продемонстровані кілька сюжетів, що ілюструють загибель собак від невідомої отрути.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua