Язєв: Переговори зі створення СП "Газпрома" і "Нафтогазу" буксують


Язєв: Переговори зі створення СП "Газпрома" і "Нафтогазу" буксують

Переговори зі створення спільного підприємства між ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" буксують. Про це розповів глава Російського газового товариства, віце-спікер Державної думи Росії Валерій Язєв.

За його словами, питання про модернізацію української ГТС вирішуватиметься в трикутнику Росія-ЄС-Україна.

"Розробка цих умов була запропонована у тому числі Володимиром Путіним - це спільне підприємства "Газпром"-"Нафтогаз" буксує. Поки переговори йдуть не дуже продуктивно", - сказав В.Язєв.

Він нагадав, що Росія запропонувала внести до СП Каспійське родовище, яке недалеко від кордону з Україною, а також родовище на півострові Ямал, яке зараз розробляється.

Водночас В.Язєв зазначив, що Україна, як учасник Європейського газового співтовариства, імплементує європейське енергетичне законодавство в національне.

"Це трішки розводить Росію і Україну, і тут ще потрібно знайти якийсь компроміс розумний", - сказав він.

За його словами, 22 листопада це питання обговорюватиметься. (22 листопада в Брюсселі обговорюватиметься питання модернізації української газотранспортної системи у форматі Україна - Європейський Союз - Росія. - ред.)

В.Язєв в черговий раз підкреслив, що "треба зняти спокусу України безконечно шантажувати своїми транзитними потужностями, що дісталися їй від Радянського Союзу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua