Янукович підписав закон про реалізацію інвестпроектів за принципом "єдиного вікна"


Янукович підписав закон про реалізацію інвестпроектів за принципом "єдиного вікна"

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 2623-VI від 21 жовтня 2010 р. "Про підготовку і реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна", повідомляє прес-служба глави держави.

Закон направлений на спрощення для суб'єкта інвестиційної діяльності порядку отримання послуг, пов'язаних із підготовкою і реалізацією інвестиційних проектів, шляхом запровадження принципу "єдиного вікна".

Зокрема, передбачається покласти на уповноважений орган функції взаємодії із суб'єктами надання адміністративних і господарських послуг, що має спростити порядок отримання послуг суб'єктом інвестиційної діяльності, необхідних для подальшої реалізації інвестиційного проекту.

За законом, уповноважений орган забезпечує надходження наданих суб'єктом інвестиційної діяльності документів до суб'єктів надання адміністративних і господарських послуг, організовує отримання документів від суб'єктів надання відповідних послуг, а також забезпечує видачу суб'єктові інвестиційної діяльності комплекту документів, який дає право на реалізацію інвестиційного проекту.

Цей закон набуває чинності з 1 січня 2012 р.

Нагадаємо, 21 жовтня 2010 р., Верховна Рада України ухвалила закон "Про підготовку і реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна".

Нагадаємо, раніше Янукович закликав забезпечити оформлення дозвільної документації за принципом "єдиного вікна". За його словами, боротьба з корупцією в першу чергу має на увазі докорінну зміну інституту дозвільної системи.

23 вересня ц.р. ВР ухвалила за основу законопроект про підготовку і реалізацію інвестиційних проектів за принципом "єдиного вікна".

Також із 1 січня 2010 р. набув чинності закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно спрощення порядку придбання прав на землю".

Закон встановлює порядок узгодження документації із землеустрою за принципом "єдиного вікна" шляхом створення при кожній райдержадміністрації або в місті обласного значення комісії, до складу якої повинні увійти представники всіх органів, уповноважених погоджувати таку документацію. Крім того, встановлюється тритижневий термін розгляду такою комісією поданої документації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua