Мінфін Греції: Жорстка фіскальна політика може призвести до нової кризи у ЄС


Мінфін Греції: Жорстка фіскальна політика може призвести до нової кризи у ЄС

Ринкові сили можуть змусити європейські країни проводити дуже жорстку фіскальну політику, що, у свою чергу, може призвести до другої хвилі кризи в Європі, заявив міністр фінансів Греції Йоргос Папаконстантіну. "Я дуже сильно стурбований тим, що ми всі можемо просто виявитись у ситуації, коли ми будемо змушені під тиском ринків знижувати свої дефіцити, що може призвести до повторної рецесії", - зазначив Папаконстантіну, чиї слова наводить агентство Bloomberg.

"Я не з тих, хто вважає, що всі європейські країни повинні натиснути на гальма і проводити політику скорочення дефіциту так, що це може призвести до призупинення зростання, - сказав міністр фінансів Греції. - Тоді як одні країни повинні сильно затягнути паски, іншим це варто робити не так сильно"

При цьому Папаконстантіну підкреслив, що ситуація в економіці Греції, як і раніше, вимагає агресивних заходів у сфері фіскальної політики. "Завдання полягає у виконанні того, про що ми вже домовилися, і в ті терміни, про які ми домовилися, - зазначив Папаконстантіну. - Очевидно, що чим більше і чим швидше ми це зробимо, тим краще".

Міністр фінансів Греції також заявив, що він тепер "стурбований" ситуацією в інших так званих "периферійних" країнах єврозони. "Є дуже широка тема, яка зараз розвивається, відносно окремих периферійних країн в єврозоні, - сказав Папаконстантіну. - З приводу цього є побоювання".

Папаконстантіну також зазначив, що зараз питання реструктуризації грецького держборгу не обговорюється, а економічне зростання, за його очікуваннями, повинне поновитися в результаті структурних реформ, що проводяться урядом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua