Чотири банки запропоновано ліквідувати


Чотири банки запропоновано ліквідувати

Якщо не знайдеться приватний інвестор, банки "Київ" , "Родовід Банк" , "Укргазбанк" і 'Надра' потрібно ліквідувати. Подальша підтримка державою рекапіталізованих банків безперспективна.

Таку думку озвучили голова правління банку "Форум" Ярослав Колесник та голова правління "ОТП Банку" Дмитро Зінков.

"Я не бачу перспективи в подальшій державній підтримці рекапіталізованих банків... Важливо, щоб уряд і Національний банк розуміли, що час змінився. І не збільшення капіталу повинно бути, а реструктуризація або виведення їх як токсичних [з ринку]. Потрібно приймати інші рішення, але не робити інвестиції, тому що це інвестиції в нікуди", - наводить слова Колесника "Дзеркало тижня".

Зінков припустив, що в разі продажу фінустановами можуть зацікавитися, швидше за все, тільки колишні акціонери.

"У мене немає ілюзій, що іноземні інвестори побіжать за цими українськими активами. Можливо, є акціонери, які раніше були біля керма, і вони зацікавлені, щоб назад ці організації отримати. Якщо такого сценарію немає, то, на мій погляд, варіант закриття, ліквідації цих банків є одним з тих, які необхідно уважно розглянути і в жодному разі не знімати з порядку денного", - зазначив Зінков.

Нагадаємо, "Укргазбанк", "Родовід банк" і банк "Київ", що отримали бюджетні кошти, так і залишилися проблемними і надалі мають потребу у фінансах. Світовий банк вже заявив, що вважає недоцільною рекапіталізацію банку "Надра", який входить до групи найбільших.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua