0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк відкрив Центр мікрокредитування на Центральному ринку м.Дніпродзержинська


Приватбанк відкрив новий Центр мікрокредитування малого бізнесу на Центральному ринку Дніпродзержинська (Дніпропетровська обл.). Як повідомили в Дніпродзержинській філії Приватбанку, пріоритетним напрямком роботи Центра буде надання кредитів підприємцям, що працюють, чи має офіси на території ринку. Крім того, новий Центр мікрокредитування буде працювати в тісному співробітництві з міським профспілковим комітетом приватних підприємців.

За словами банкірів, відкриття Центра мікрокредитування Приватбанку буде сприяти розвитку малого і середнього бізнесу в Дніпродзержинську, розширенню числа торгових точок приватних підприємців і збільшенню обсягу продажів. При цьому, процедура видачі кредиту в Центрі максимально спрощена, часткою підприємцям можливе надання кредитів наявними, а кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід.

На сьогоднішній день Дніпродзержинська філія Приватбанку займає лідируючі позиції в регіоні. Філія обслуговує більш 3 000 корпоративних клієнтів і понад 50 тисяч рахунків фізичних осіб. Кредитний портфель філії складає 26,4 млн. грн., у тому числі мікрокредити -1,44 млн.грн. у экв.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших українських системних банків. Поточне сальдо портфеля мікрокредитів Приватбанку станом на 01.12.2002р. перевищило 28 млн. дол. США в еквіваленті. Кількість мікрокредитів, виданих суб'єктам малого бізнесу, складає більш 5 тис. Для обслуговування приватних підприємців у системі Приватбанку працює 70 Центрів мікрокредитування у всіх регіонах України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 368 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування