Банки будуть продавати на аукціонах?


Банки будуть продавати на аукціонах?

Рішення рекапіталізації банків було помилковим. Вихід з цієї ситуації - оголосити аукціон із продажу банків. Таку думку сьогодні висловив заслужений економіст України, екс-міністр економіки Віктор Суслов.

"Я вважаю рішення рекапіталізації помилковим. Ми бачимо, що за рейтингами надійності банків Україна посіла останнє місце - 138. Радіти, що прийняті рішення - мудрі, я б не став. Нести за рахунок платника податків такий тягар не можна ... тим більше , в сьогоднішній бюджетній ситуації", - зазначив Суслов.

За його словами, єдиний вихід він бачить в оголошенні аукціону з продажу банків.

"Вихід - оголосити аукціони з продажу банків. Запропонувати умови для інвесторів. Якщо інвестор з'явиться, то ми побачимо, що ці банки чогось варті на сьогоднішньому ринку", - резюмував експерт.

Нагадаємо, в 2009-2010 рр. уряд України в рамках реалізації програми рекапіталізації банків отримав контроль над Укргазбанком, Родовід Банком і банком "Київ". В даний час всі зазначені кредитно-фінансові установи, а також проблемний системний банк "Надра", претендують на отримання державної підтримки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua