Кабмін виділив на витрати Президента 4,8 млн гривень


Кабмін виділив на витрати Президента 4,8 млн гривень

Кабінет міністрів України на 4,8 млн. грн. збільшив видатки для здійснення окремих заходів, пов'язаних із забезпеченням діяльності Президента України. Текст відповідної постанови № 1005 від 3 листопада розміщено на Урядовому порталі.

Згідно з документом, уряд зменшив на цю суму витрати, передбачені на державну підтримку інноваційних та інвестиційних проектів у реальному секторі економіки, і збільшив витрати за напрямами "інші витрати", направивши їх на здійснення окремих заходів, пов'язаних із забезпеченням діяльності Президента України.

Уряд також доручив виділити Державному управлінню справами на безповоротній основі кошти Стабілізаційного фонду в сумі 4,8 млн. грн. за рахунок надходжень від цільового розміщення державних цінних паперів, а в разі їх недостатності - за рахунок коштів, отриманих від приватизації державного майна або продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній власності, на яких розташовані об'єкти, що підлягають приватизації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua