СБ: Україна покращила умови ведення бізнесу


СБ: Україна покращила умови ведення бізнесу

Україна за рік поліпшила на дві позиції свій показник у рейтингу з умов ведення бізнесу, піднявшись до 145-го місця серед 183 країн-учасниць, повідомляється на веб-сайті Світового банку (СБ) із посиланням на черговий звіт Doing Business 2011.

За повідомленням, максимальне поліпшення в Україні зафіксоване із критерію "умови для старту бізнесу" - на 18 позицій, до 118-го місця. Країна також піднялася на дві позиції за критерієм "дозвіл будівництва" - до 179-го місця.

В той же час, падіння зафіксоване за критерієм "закриття бізнесу" - на п'ять позицій, до 150-го місця, із критерію "реєстрація власності" - на чотири позиції, до 164-го місця, із критерію "доступність кредитів" - на дві позиції, до 32-го місця і за критерієм "захист інвестицій" - на одну позицію, до 109-го місця.

Оцінка системи оподаткування в Україні збереглася без змін - країна на 181-м місці.

За підрахунками СБ, в Україні передбачено 135 податкових платежів на рік, тоді як в інших країнах Східної Європи і Середньої Азії - в середньому близько 41,7, а в розвинених країнах - 14,2. При цьому на здійснення всіх цих розрахунків підприємствам доводитися витрачати близько 657 годин на рік (313,9 і 199,3 годин відповідно).

Середня ставка податку прибуток, згідно із повідомленнями, в Україні знаходиться на рівні 10,4%, тоді як у європейських і азійських сусідів країни - 9,8% і 16,8% відповідно. В той же час, податкове навантаження на фонд оплати праці в Україні знаходиться на рівні 43,3%, що набагато вище, ніж в інших країнах Східної Європи і Середньої Азії і в розвинених країнах - в середньому 22,9% і 23,3% відповідно.

Doing Business 2011 продовжує серію щорічних видань СБ і Міжнародної фінансової корпорації (IFC): дослідження базується на вимірах, зроблених в період з червня-2009 по травень-2010.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua