Дві третини українських дівчат п'ють, кожна третя курить


Дві третини українських дівчат п'ють, кожна третя курить

Мінсім'ї констатує, що в Україні 68% юнаків і 64% дівчат вживають алкоголь. Про це розповів міністр сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін. "В Україні курять 45% юнаків і 35% дівчат, вживають алкоголь 68% хлопців і 64% дівчат. 13% молоді вживають так звані легкі наркотики. За різними експертними оцінками, близько 80% наркозалежних - це молоді люди від 14 до 35 років", - сказав він.

Міністр зазначив, що в останні роки значно збільшилася кількість хворих на туберкульоз та ВІЛ-інфікованих серед молоді, а також наркоманів. "За останні 10 років частка хворих на наркоманію серед неповнолітніх збільшилася у 6-8 разів", - заявив він.

За його словами, у вільний час фізичними вправами займається кожен третій 6-класник і кожен шостий студент. "Тобто, чим людина стає дорослішою, тим менше у неї бажання і часу на активний спосіб життя", - сказав він. За словами Сафіулліна, за даними соціологічних досліджень, третина молодих людей готові приділяти свій вільний час заняттям спортом і фізичними вправами, якщо буде відповідна інфраструктура.

Він також наголосив, що формування бажання займатися спортом і вести здоровий спосіб життя у молоді - це завдання не тільки держави, але й окремого громадянина. За словами міністра, для реалізації цієї мети необхідна співпраця сім'ї, громадянського суспільства і держави. "Міністерство готове взяти на себе відповідну лідерську роль у реалізації програми формування здорового способу життя", - додав він.

При цьому Сафіуллін зазначив, що Мінсім'ї вже виступило з ініціативою щодо розвитку спортивної інфраструктури починаючи з наступного року, яка передбачає будівництво 500 багатофункціональних майданчиків, 15 басейнів і 15 льодових ковзанок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua