ФРС залишить базову відсоткову ставку без змін


ФРС залишить базову відсоткову ставку без змін

Комітет із відкритих ринків ФРС США в середу, 3 листопада, о 21:15 оголосить рішення із базової відсоткової ставки за підсумками планового засідання. Аналітики, опитані інформаційно-аналітичним порталом dailyFX.com, передбачають, що ставка буде залишена без змін на рекордно низькому рівні - в діапазоні 0-0,25% річних.

Аналітична компанія Automatic Data Processing, Inc. (ADP) о 15:15 середи повідомить про зміну кількості робочих місць у приватних компаніях США в жовтні поточного року. Аналітики, опитані dailyFX.com, чекають зростання показника на 20 тис. в порівнянні з вереснем, коли він знизився на 39 тис.

Бюро перепису населення Міністерства торгівлі США в 17:00 мск опублікує дані із обсягу промислових замовлень у США у вересні. Аналітики чекають зростання показника на 1,2% порівняно із серпнем, коли обсяг промислових замовлень знизився на 0,5%.

Американський Інститут управління постачаннями (Institute for Supply Management, ISM) о 17:00 оприлюднить дані з індексу ділової активності в секторі послуг США в жовтні поточного року. Як вважають аналітики, індикатор за даний період збільшиться до 53,5% проти 53,2% місяцем раніше. Показник вище за відмітку в 50% говорить про зростання ділової активності у сфері послуг, нижче - про її спад.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua