168
Microsoft готовий запропонувати підтримку російським стартапам
Президент фонду "Сколково" Віктор Вексельберг і глава Microsoft Стів Баллмер домовилися про співпрацю. Як зазначається у прес-релізі Microsoft, компанія розмістить центр розробки на території Сколково.
В ньому планується створювати елементи платформ Technical Computing (нової ініціативи зі створення великомасштабних рішень у сфері обробки даних для наукових досліджень, інженерних робіт, аналізу даних і експериментального моделювання) і Microsoft Business Solutions (бізнес-додатки).
До певних видів розробок можуть бути притягнені російські компанії за контрактом. Передбачається, що створені в центрі рішення будуть використані не лише в Росії, але і у всьому світі.
Крім цього, Стів Баллмер заявив, що Microsoft розширить програму із підтримки російських інноваційних стартапів і надасть власну фінансову підтримку компаніям-новачкам в реалізації найбільш перспективних ідей на їх ранніх стадіях.
За матеріалами: Газета.Ru
Поділитися новиною
Також за темою
Головні помилки водіїв, які найчастіше призводять до ДТП
Motorola представила новий смартфон (фото)
Zoom запускає вебверсію свого ШІ-асистента з доступом для безплатних користувачів
Geely представила технологію, що дозволяє електрокарам рухатися боком (відео)
Porsche планує зробити ключ до автомобіля цифровим: як це працюватиме
Рейтинг застосунків для iPhone та iPad у 2025
