КРУ повернуло до дердбюджету 89 млн грн


КРУ повернуло до дердбюджету 89 млн грн

Контрольно-ревізійне управління (КРУ) оголосило про результати планової перевірки роботи Держкомзему із видачі громадянам в 2009-2010 роках безкоштовних актів на право власності на землю. Звіт КРУ був опублікований на сайті ще 14 липня, але публічному розголосу підданий лише 29 жовтня.

За документом, масові порушення фінансової дисципліни при витрачанні Держкомземом коштів стабілізаційного фонду заподіяли збитки державі у розмірі 190 млн грн., що складає 63% від виділених коштів. З них 171 млн грн. регіональні органи Держкомзему витратили із порушенням бюджетної процедури, але до 28 жовтня до держбюджету вже повернули 89 млн грн.

Директор департаменту інспекції в АПК і сфері використання природних ресурсів КРУ Володимир Діхтярьов зазначив, що прямих фактів розкрадання коштів із суми 82 млн, що залишилася, грн. виявлено не було. Таким чином, втрати держбюджету скорочуються до 19 млн грн. До того ж держава заощадила 59,6 млн грн. на бланках земельних актів: вони обійшлися в 113,16 грн. при собівартості в 200-800 грн. Збитків зазнали підприємства, що випускають бланки.

За фактами виявлених порушень Генеральна прокуратура порушила 10 кримінальних справ. У КРУ не знають, чи притягнений до відповідальності колишній глава Держкомзему Олег Кулінич, але повідомили, що він відповідає на питання в рамках досудового слідства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua