Кремль оцінив втрати скарбниці на відкатах у 32 млрд дол


Кремль оцінив втрати скарбниці на відкатах у 32 млрд дол

Щонайменше п'ята частина витрат на казенні закупівлі в Росії осідає в кишенях корупціонерів, і відкати перевищують 1 трлн рублів (32 млрд доларів) на рік, визнав Кремль. Рівно на таку суму чиновники вирішили підвищити податки з наступного року.

Про "найконсервативнішу оцінку" крадіжки при державних закупівлях президенту Дмитру Медведєву повідомив у п'ятницю начальник його контрольного управління Костянтин Чуйченко.

"В даний момент на ринку закупівель для державних і муніципальних потреб витрачається до 5 трлн рублів бюджетних коштів. Економічний ефект від очищення порочних закупівель, за найбільш консервативними оцінками, може перевищити 1 трлн рублів", - сказав він.

"Якщо висловлюватись простою російською мовою, обсяг крадіжки можна знизити на трильйон рублів. 10 млн контрактів укладається, і значна частина з них містить відкати", - резюмував Медведєв.

Медведєв оголосив боротьбу з корупцією пріоритетом свого президентства, проте за неповні три роки його перебування в Кремлі ситуація лише погіршилась, і Росія скотилася в рейтингах на саме дно: підлеглі Медведєва і його старшого партнера по правлячому тандему Володимира Путіна зараз поступаються в продажності лише колегам з Афганістану, М'янми і Сомалі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua