Чечетов лякає губернаторів і міністрів відставками після виборів


Чечетов лякає губернаторів і міністрів відставками після виборів

Депутат Верховної Ради, перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов прогнозує звільнення деяких міністрів і голів обласних державних адміністрацій в разі використання ними адміністративного ресурсу на місцевих виборах. Про це він сказав в ефірі телекомпанії "5 канал".

"Я думаю, що після виборів за результатами глибокого аналізу там, де було адміністративне втручання, дехто з губернаторів і міністрів потім втратить посади", - сказав він.

При цьому він додав, що звільнено може бути не лише представників виконавчої влади на місцях, які не пішли у відпустку на час виборчої кампанії і застосовували адміністративний ресурс, але і тих, хто безпосередньо не брав участь у виборах, але вплинув на результати голосування.

Нагадаємо, міністр палива і енергетики, заступник голови Партії регіонів, голова Київської обласної організації ПР Юрій Бойко очолило список партії на виборах Київської обласної ради.

Лідер партії "Сильна Україна", віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко очолив список "Сильної України" на виборах Дніпропетровської обласної ради і пішов у відпустку на час передвиборчої кампанії.

10 вересня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив про намір вимагати від чиновників, що працюють в органах виконавчої влади і бажають брати участь в місцевих виборах, брати відпустку на час кампанії.

Багато голів обласних державних адміністрацій очолюють виборчі списки кандидатів в депутати обласних рад від Партії регіонів.

У відпустка на час кампанії з них, зокрема, пішли губернатори Кіровоградської області Сергій Ларін, Хмельницької Василь Ядуха, Івано-Франківської Михайло Вишиванюк і Донецької Анатолій Близнюк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua