Держмитслужба за 10 міс. 2010 р. збільшила надходження до держбюджету на 17 млрд грн - до 70 млрд грн


Держмитслужба за 10 міс. 2010 р. збільшила надходження до держбюджету на 17 млрд грн - до 70 млрд грн

Держмитслужба України за 10 міс. 2010 р. збільшила надходження до держбюджету на 17 млрд грн, до 70 млрд грн, в порівнянні з аналогічним періодом роком раніше. Про це на засіданні колегії відомства заявив глава Держмитслужби Ігор Калєтнік.

"За останні півроку нам вдалося провести низку масштабних і, головне, потрібних справ. Найважливіше - ми стабілізували ситуацію і наповнили бюджет. Митна служба на сьогодні перерахувала до бюджету майже 70 млрд грн, що на 17 млрд грн більше, ніж у минулому році", - заявив І.Калєтнік.

За його словами, докорінно переглянуті критерії оцінки правоохоронної діяльності митної служби та порушено 350 кримінальних справ на суму 700 млн грн. "Показовим є той факт ... що 40% справ було порушено у зв'язку з контрабандою наркотиків, історичних, культурних цінностей і зброї, що є особливо важливим напрямком", - зазначив І.Калєтнік.

Він також підкреслив, що за останній час збільшилися обсяги декларації товарів: побутова техніка - в 3 рази, харчова продукція - на 16%, товари легпрому - на 30%, хімпрому - на 32%.

"Це переконливо свідчить про вихід імпорту з тіні", - запевнив чиновник.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua