Тігіпко: Кабмін планує знизити дефіцит держбюджету до 4,9% до кінця року


Тігіпко: Кабмін планує знизити дефіцит держбюджету до 4,9% до кінця року

Кабмін планує знизити дефіцит держбюджету до 4,9% до кінця року. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко на прес-конференції в рамках міжнародного форуму IDCEE-2010 "День інвестора. Інтернет-технології та інновації".

"У нас зараз дефіцит бюджету 15%. Це майже банкрутство. Ми до кінця року плануємо довести цю цифру до 4,9%. На наступний рік плануємо мати 3,5%", - заявив С.Тігіпко.

Для цього уряд, за його словами, розробило дві стратегії: середньострокова, розрахована 5 років і короткострокова (1-1,5 року), яка передбачає 3 напрямки: 1) стабілізацію дефіциту бюджету, 2) реформування банківської системи; 3) поліпшення інвестиційного клімату.

"Ми проводили два стрес-тесту для банків, що стимулюють банки для закладу додаткового капіталу. Банківська капіталізація зараз збільшена", - заявив С.Тігіпко, конкретизувавши, в чому полягає реформування банківської системи.

Зараз у банків, за його словами, мінімальна подвійна ліквідність. З цієї причини можна чекати початку кредитування вже з початку весни наступного року (кеш-кредитів, споживчих, автокредитів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua