0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк уклав зарплатний договір з Одеським інститутом сухопутних військ


Приватбанк і одне з найбільших військових навчальних закладів України - Одеський інститут сухопутних військ підписали договір про реалізацію зарплатного проекту, у рамках якого більш 8 000 тисяч слухачів і викладачів інституту стануть власниками пластикових карт Приватбанку.

Як повідомили в Південному головному регіональному керуванні Приватбанку, на сьогоднішній день Південним ГРУ укладені договори на виплату заробітної плати за допомогою пластикових карт із такими найбільшими організаціями регіону, як Одеська Державна Академія холоду, Одеська регіональна служба державного ветеринарного контролю на границі і транспорті, що має підрозділи в 5 областях України, а також бригада зв'язку Південного оперативного командування, підрозділу якого розташовані в 3 областях нашої країни.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. На сьогоднішній день банк обслуговує більш 3,3 млн. рахунків фізичних осіб. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 368 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережа обслуговування пластикових карт: 550 банкоматів, 12 475 POS-терміналів і 1 658 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування