Симоненко запропонував українцям боротись за пенсійний вік по-французьки


Симоненко запропонував українцям боротись за пенсійний вік по-французьки

Комуністична партія вважає недопустимим можливе підвищення пенсійного віку. Про це сказано в повідомленні прес-служби КПУ.

Голова фракції Комуністичної партії у Верховній раді Петро Симоненко підкреслив, що КПУ має намір зробити все можливе для того, щоб не допустити підвищення пенсійного віку.

"КПУ ніколи не голосуватиме за підвищення пенсійного віку, і ми всі зробимо для того, щоб відповідне рішення не було прийняте", - сказав він.

При цьому лідер КПУ закликавв громадян не бути пасивними і боротися проти можливого збільшення віку виходу на пенсію.

"Подивіться на те, що відбувається сьогодні у Франції: вони всім народом борються за свої права, а ми мовчимо. Без боротьби не буває перемоги, тому закликаю вас не боятися відстоювати свої права", - сказав Симоненко.

При цьому він вважає, що проблема можливого підвищення пенсійного віку виникла унаслідок співпраці попереднього Кабінету міністрів на чолі з Юлією Тимошенко з Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров виступає за розгляд підвищення пенсійного віку після запровадження накопичувальної системи пенсійного страхування.

В серпні Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова виступає за введення пенсійної накопичувальної системи з початку 2013 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua