Приватизувати базові підприємства ОПК Мінпромполітики не має наміру


Приватизувати базові підприємства ОПК Мінпромполітики не має наміру

У Міністерстві промислової політики України вважають, що приватизувати підприємства оборонно-промислового комплексу (ОПК) зараз недоцільно - їх слід реформувати і розвивати.

"Підприємства, які не притягуються до питань оборонно-промислового комплексу, але знаходяться в ньому, і не несуть відповідальності за дії на рівні ОПК, треба виводити з, так би мовити, другого списку підприємств, що підлягають приватизації, корпоратизувати і продавати", - сказав журналістам, відповідаючи на питання агентства "Інтерфакс-Україна", заступник міністра промислової політики - глава Агентства з питань ОПК Костянтин Кучер у Харкові в четвер.

"Але продаж самих підприємств оборонно-промислового комплексу ми вважаємо недоцільним", - зазначив він.

В Україні в 2008 році прийнята стратегія реформування ОПК до 2013 року, що передбачає створення вертикально інтегрованих компаній із ключових напрямів "оборонки".

За озвученим раніше планом Мінпромполітики, реформування галузі також передбачає корпоратизацію і приватизацію частини підприємств ОПК. Ці реформи гальмуються у зв'язку з відсутністю в країні закону "Про особливості приватизації ОПК".

Підготовлений кілька років тому проект такого документа так і не був винесений на розгляд парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua