Fitch: Ціна продажу "Укртелекому" не буде значно відрізнятись від стартової


Fitch: Ціна продажу "Укртелекому" не буде значно відрізнятись від стартової

Ціна продажу держпакету акцій "Укртелекому" трохи відрізнятиметься від стартової, вважає старший директор представництва міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings в СНД і Росії Микола Лукашевич.

Як зазначив Лукашевич на щорічній конференції Fitch Ratings в Києві в четвер, причиною стане обмежена кількість учасників приватизаційного конкурсу.

При цьому Лукашевич вважає, що участь у конкурсі з приватизації "Укртелекому" може прийняти британський Vodafone, найбільший мобільний оператор світу за обсягом прибутку.

Як повідомлялося, Фонд держмайна 13 жовтня оголосив конкурс з продажу на аукціоні 92,79% акцій ВАТ "Укртелеком", що належать державі. Конкурс відбудеться 28 грудня, стартова ціна пакету складе 10,5 млрд грн.

На думку глави ФДІ Олександра Рябченка, держпакет акцій "Укртелекому" буде проданий за суму не менше 11 млрд грн., але більше 12 млрд грн..

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua