Fitch прогнозує негативний вплив на рейтинги "Нафтогазу" можливого створення СП із "Газпромом"


Fitch прогнозує негативний вплив на рейтинги "Нафтогазу" можливого створення СП із "Газпромом"

Рейтингове агентство Fitch прогнозує, що можливе створення спільного підприємства між Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" і російським "Газпромом" може негативно позначитися на рейтингах українського холдингу в короткостроковій перспективі.

Про це на конференції повідомив молодший директор агентства Антон Кравченко.

На його думку, відразу після створення спільного підприємства "Нафтогаз" не зможе отримати фінансову вигоду, а саме СП буде в першу чергу займатися розподілом грошових надходжень учасників.

Водночас у довгостроковій перспективі, на думку Кравченко, у разі успішної діяльності СП "Нафтогаз" може розраховувати на отримання інвестицій, що приведе до підтримки ліквідності компаній.

Таким чином, це може призвести до підвищення рейтингів НАК.

Як повідомляло агентство, раніше міністр палива та енергетики Юрій Бойко повідомив, що Росія запропонувала Україні створити на паритетних засадах спільне підприємство, яке буде займатися видобутком газу на території Росії й транзитом російського газу в країни Європи через територію України.

Відповідно до пропозиції російської сторони українським внеском при створенні СП може стати газотранспортна система України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua