Марангос обіцяє, що УЄФА отримає докази підкупу з боку України


Марангос обіцяє, що УЄФА отримає докази підкупу з боку України

Діяч футбольної федерації Кіпру Спірос Марангос задоволений наміром Європейської футбольної асоціації подати на нього до суду за звинувачення у корупції членів виконавчого комітету УЄФА.

Про це кіпріот, який звинуватив Україну і Польщу в підкупі чиновників УЄФА для отримання права організації Євро-2012, сказав польській газеті Rzeczposplita.

"Чудово, власне, цього я добиваюся, щоб потрапити з моєю інформацією та свідками до суду. Чи буде це за домовленістю з УЄФА, або через суперечку з нею, мені все одно", - заявив він.

Марангос сказав, що законодавство Кіпру не дозволяє йому як приватній особі ініціювати справу про корупцію в Європейській федерації, діяльність якої не регулюється національним законодавством.

За його словами, правоохоронні органи Кіпру можуть розпочати слідство лише після відповідного звернення УЄФА, про яке він просив федерацію.

"Кіпріот запевняє, що має свідків" купівлі "голосів у юридичній канцелярії до Лімассол, яка обслуговує українські фірми, щонайменше, чотирьох діячів УЄФА", - написала газета.

У той же час видання зауважує, що законодавство Швейцарії, на підставі якого діє Європейська футбольна федерація, на практиці робить неможливим залучення її діячів до відповідальності за корупцію.

Газета нагадує, що за всю історію Світової федерації футболу (ФІФА), УЄФА та Міжнародного олімпійського комітету її діячів жодного разу не притягли до відповідальності за хабарництво.

"Кажучи грубо, корупція, це їхня приватна справа", - написала газета.

Нагадаємо, сьогодні УЄФА заявила про намір подати до суду на Марангоса, який не надав доказів корупції чиновників організації при визначенні організаторів Євро-2012 в 2007 році.

Корупційний скандал виник у ці вихідні після публікації в німецькій Sueddeutsche Zeitung, за даними якої українці з поляками заплатили 5 членам виконавчого комітету УЄФА 11 мільйонів євро за право приймати чемпіонат.

Представники УЄФА, футбольних федерацій Польщі та України й української і польської влади назвали ці звинувачення безпідставними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua