Темпи інфляції у Німеччині у жовтні не змінились і співпали із прогнозами


Темпи інфляції у Німеччині у жовтні не змінились і співпали із прогнозами

Споживчі ціни у Німеччині, розраховані за стандартами Європейського Союзу, зросли в жовтні на 1,3% в річному обчисленні після аналогічного підвищення місяцем раніше, свідчать попередні дані Федерального статистичного управління країни

Зміни показника співпали з очікуваннями аналітиків, опитаних агентством Bloomberg.

Порівняно з вереснем споживчі ціни зросли на 0,1%, як і очікувалося. У попередньому місяці споживчі ціни впали на 0,2%.

Глава Бундесбанку Аксель Вебер раніше заявляв, що, на його думку, зростання цін буде "дуже помірним", навіть не дивлячись на те, що експортний бум призвів до найпомітнішого за останні декілька років зростання німецького ВВП в другому кварталі.

"Нам не варто турбуватися відносно інфляції у Німеччині, хоча підвищення цін, ймовірно, буде помітнішим, ніж в цілому по єврозоні", - зазначає економіст WESTLB Арнд Шефер.

За вересневим прогнозом Європейського центрального банку, інфляція в єврозоні цього року складе в середньому 1,6%, а в 2011 році ціни зростуть в середньому на 1,7%.

За прогнозами аналітиків Bloomberg, в жовтні інфляція в єврозоні склала 1,8%.

Споживчі ціни, розраховані за німецькими стандартами, в поточному місяці виросли на 1,3% в річному вимірі і на 0,1% відносно вересня. Зміна показників співпала із прогнозами економістів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua