UBS: Обсяги валютних торгів у світі досягнуть 10 трлн дол на день до 2020 р.


UBS: Обсяги валютних торгів у світі досягнуть 10 трлн дол на день до 2020 р.

Обсяги валютних торгів у світі більш ніж подвояться в наступних 10 років і до 2020 року досягнуть $10 трлн на день за рахунок диверсифікації портфелів активів центральних банків, пенсійних фондів, хеджевих фондів і страхових компаній, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на прогноз UBS AG.

Центральним банкам складніше впливати на обмінні курси валют в результаті збільшення обсягів торгів, вважає керівник відділу валютної стратегії UBS Мансур Мохі-уддін.

В квітні цього року сукупний обсяг валютних торгів досяг $4 трлн на день, що на 20% вище за рівень 2007 року, оскільки інвестори з багатих країн прагнуть диверсифікувати вклади за межами внутрішніх ринків на тлі слабкості економіки, оголосив у вересні Банк міжнародних розрахунків (Bank for International Settlements, BIS).

"Колосальне зростання валютних ринків, ймовірно, залучить інвесторів, які шукають ліквідність для управління крупними портфелями, - зазначив Мохі-уддін.

За оцінками UBS, щоденні обсяги операцій хедж-фондів, пенсійних фондів, взаємних фондів, страхових компаній і центральних банків зросли в 2010 році на 42% порівняно із 2007 роком - з $1,3 трлн до $1,9 трлн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua