Нацбанк: обсяг нових депозитів збільшився до 103 млрд грн


Нацбанк: обсяг нових депозитів збільшився до 103 млрд грн

Загальний обсяг нових депозитів у вересні збільшився до 102,9 млрд грн., і перевищив середній обсяг за попередніх 12 місяців (91,4 млрд грн.), говориться у статистичному випуску Нацбанку України.

Як повідомляється, обсяг депозитів за 12-місячними кумулятивними даними (річне обчислення) збільшився до 1 трлн 115,3 млрд грн. або на 1,7% в річному вираженні. Обсяги депозитів домашніх господарств, притягнених протягом вересня, зменшилися до 47,9 млрд грн., і були меншими середнього обсягу за попередні 12 місяців (52,8 млрд грн.).

При цьому об'єми депозитів за 12-місячними кумулятивними даними (річне обчислення) зменшилися на -0,7% у річному вираженні.

При цьому, спостерігалося зростання обсягів депозитів в річному обчисленні в гривні на 0,2%. Із термінів погашення обсяги депозитів у річному численні знизились із короткострокових депозитів - на -1,1%) і з депозитів на вимогу (на -4,1%), одночасно зросли із депозитів з терміном погашення від 1 року до 2 років (на 5,5%), і з депозитів із терміном погашення більше 2 років (на 5,5%).

Також у повідомленні регулятора говориться, що обсяги депозитів нефінансових корпорацій, притягнених протягом вересня, зросли до 48,6 млрд грн. і було більше середнього об'єму за попередніх 12 місяців (33,6 млрд грн.). Обсяги депозитів у річному обчисленні у вересні виросли на 5,7%.

Нагадаємо, депозити населення в національній валюті за станом на 1 жовтня 2010 р. збільшилися на 3,4%, в іноземній (у доларовому еквіваленті) - на 0,1%. У вересні 2010 р. сталося прискорення темпів зростання обсягу депозитів в банківській системі, що було характерним як для коштів фізичних (темпи зростання прискорилися з 0,9% в серпні до 2,6% у вересні), так і юридичних осіб (з 2,4% до 5% відповідно).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua