Тігіпко: Шахти, у які постійно потрібно закачувати гроші, не потрібні


Тігіпко: Шахти, у які постійно потрібно закачувати гроші, не потрібні

Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко вважає, що держава повинна залишити собі лише неперспективні шахти, інші - виставити для приватизації приватним інвесторам. Про це С.Тігіпко заявив в Донецьку на прес-конференції.

"Із приватизації шахт - все, що може бути цікаве для приватного власника треба виставляти", - сказав С.Тігіпко. Він зазначив, що держава повинна при продажі своїх шахт виставляти тяжкі умови для інвесторів, якими передбачався би перспективний розвиток цих вугільних підприємств. "Потрібно виставляти тяжкі умови з інвестицій, з розвитку шахт, тобто, не просто, аби зайшли і нічого не проінвестували, не зарядили нових лав, а витягнули, зібрали металобрухт, продали і пішли", - пояснив віце-прем'єр-міністр.

При цьому він додав: "Тут держава повинна жорстко ці речі контролювати, але боятися йти на це не можна. Треба залишити за державою лише неперспективні шахти, які, дійсно, вимагають соціальної підтримки, де це просто не бізнес, не робота, а просто соціальна підтримка людей".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua