Суд розірвав договір про продаж "Луганськтепловоза" росіянам


Суд розірвав договір про продаж "Луганськтепловоза" росіянам

Господарський суд Києва за позовом Фонду державного майна розірвав договір купівлі-продажу 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз" між фондом і компанією "Брянський машинобудівний завод" (Росія). Про це говориться у рішенні суду від 22 жовтня.

Крім того, суд стягнув з Брянського машзаводу 2,18 мільйона гривень пені і 82 мільйони гривень неустойки за невиконання зобов'язань, передбачених договором.

Нагадаємо, 21 вересня Госпсуд Києва задовольнив позов Mantara Holding і відмінив результати конкурсу з продажу 76% акцій "Луганськтепловозу" Брянському машинобудівному заводу.

15 червня ФДМ визнав переможцем конкурсу з продажу 76% "Луганськтепловозу" Брянський машзавод, який запропонував за цей актив 410 мільйонів гривень при стартовій ціні 400 мільйонів гривень.

Договір купівлі-продажу був підписаний 26 червня.

1 вересня фонд запропонував машзаводу розірвати договір купівлі-продажу, оскільки російська компанія не сплатила покупку.

"Луганськтепловоз" виробляє магістральні тепловози, дизель-поїзди, електропоїзди постійного і змінного струму, транспортери, вагони і устаткування для поїздів приміського сполучення і трамваїв, а також гірничо-шахтне устаткування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua